Logo Logo
TP-Link MC100CM MC100CM
TP-Link MC100CM MC100CM
Krátky popis Vo zľave produkt TP-Link MC100CM MC100CM od výrobca TP-Link u nás nájdete po zľave za 29,90 €
Obvyklá cena
  • 29,90
  • 35,90 €
  • 17 %
Výrobca/Značka
TP-Link
Hodnotenie
Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákna a je využiteľný na vzdialenosť až 2 km Optický port má SC konektory, média konvertor využíva vlnovú dĺžku 850 nm Napájanie zabezpečuje externý adaptér Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie ani montáž, pomocou adaptéra môže byť inštalované do racku 
Ďalšie produkty od výrobcu TP-Link
Ďalšie produkty v kategórii Prepínače (switche)