Logo Logo
TP-Link MC210CS MC210CS
TP-Link MC210CS MC210CS
Krátky popis Neodolateľný produkt TP-Link MC210CS MC210CS od výrobca TP-Link u nás nájdete výhodne za 37,90 €
Obvyklá cena
  • 37,90
  • 57,90 €
  • 35 %
Výrobca/Značka
TP-Link
Hodnotenie
Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovú dĺžku 1310 nm Napájanie zabezpečuje externý adaptér Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku
Ďalšie produkty od výrobcu TP-Link
Ďalšie produkty v kategórii Prepínače (switche)